Hakkımızda

Herşey Bizim Hakkımızda Söylenir

Tekinşen Tekstil Hakkında

YÖNETİMDEN


1992 yılında, pamuk ticareti ve çırçırcılıkla faaliyetlerine başlayan TEKİNŞEN TEKSTİL, günümüzde Open-end iplik tesisi ile sektörde yer almaktadır.

İkinci kuşak olarak bayrağı devraldığımız günden bugüne, amacımız daima en kaliteliyi en iyi koşullarda sunmak oldu. Bizden sonra bayrağı devralacak olan yeni nesillerin de kalitenin bir TEKİNŞEN TEKSTİL geleneği olduğu ilkesini yaşatacaklarına inancım sonsuzdur.

Tekinşen ailesi olarak, bir taraftan yıllar önce koyduğumuz hedeflere bir bir ulaşmanın verdiği mutluluğu yaşarken, diğer taraftan yeni amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda bıkmadan usanmadan azimle çalışmaya devam ediyoruz.

Tekinşen Tekstil olarak, faaliyet gösterdiği sektörde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gerek kalitesiyle gerekse insan odaklı yönetim anlayışıyla yol gösterici rol üstlenmeye devam edecektir. Bizden sonraki nesiller de aynı bilinçle hareket ederek bayrağı daha ileriye taşıyacaklardır.Özveriyle çalışan kadrolarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla DURDU TEKİNŞEN & METİN TEKİNŞEN

Kurucularımız

Davut TEKİNŞEN

KURUCUMUZ

Durdu TEKİNŞEN

YÖN. KUR. BAŞ.

Hamit TEKİNŞEN

YÖN. KUR. ÜYESİ

Metin TEKİNŞEN

YÖN. KUR. ÜYESİ

Neden Mi? İşte Nedeni!

TEKİNŞEN TEKSTİL, tekstil sektörünün Başkenti Kahramanmaraş'ta kuruldu.Gerek son teknoloji donanımlı üretim altyapısı gerekse de müşteri ilişkilerindeki saygın ve çözümcül yapısı ile hergeçen gün pazar payını artırarak bugün sektöründe marka bir işletme haline geldi.
Üretimde inovasyon ile iplik sektöründe global bir aktör olmak.
Ara ürün tedarikinde markalaşma reflekslerini sürekli geliştirmek.
  • Yenilikçilik
  • İstikrar
  • Yüksek çevre bilinci
  • Sosyal sorumluluk kültürü
  • Teknoloji odaklılık
  • İnsana yatırım

Devamlı Üretiyoruz